Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do

Nasza kuchnia

Smacznie, zdrowo, sezonowo – Żabi Dwór może pochwalić się wyjątkową kuchnią, opartą na produktach z własnych upraw! Sekretem kuszących smaków są tradycyjne, polskie receptury i obsługa na najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy Państwa na kulinarną podróż Naszego regionu i rodzinnych smaków. 

W Naszej restauracji znajdą Państwo znane i lubiane potrawy w najlepszym wydaniu, wszystkie dania przygotowywane są z należytą starannością i szacunkiem do produktu. Gotowanie opieramy na tradycyjnych zapomnianych metodach Naszych dziadków w oparciu o wędzenie i wolne pieczenie na prawdziwym ogniu. W sercu Naszej kuchni towarzyszy Nam zawsze grill Monolith, w którym płonie żywy ogień rozniecony prawdziwym węglem sprowadzonym specjalnie z bieszczad.  

Przed otwarciem restauracji Nasz Szef Kuchni znajduje czas na tworzenie własnych wyrobów wędzarniczych, takich jak baleron, boczek, szynki różnego rodzaju oraz sery. Nasze wyroby można zasmakować podczas śniadań.  

Od lat współpracujemy z regionalnymi dostawcami, dzisiaj możemy nazwać ich przyjaciółmi rodziny. Zawsze mamy gwarancję najwyższej jakości otrzymanych produktów. 

Restauracja w Żabim Dworze to miejsce stworzone z duszą przez Państwa Woźniakowskich, gdzie serce i pasję widać nie tylko na talerzu. Wyjątkowe wnętrza restauracji sprawiają, że Goście czują się wyśmienicie i wyjątkowo celebrując spędzone chwile w gronie rodzinnym. 

 

RESTAURACJA OTWARTA 

 

PONIEDZIAŁEK - PIATEK  14.00-22.00 

SOBOTA - NIEDZIELA 12.00-22.00 

 

ZAMÓWIENIA W KUCHNI DO GODZINY 20.00 

 

Serdecznie zapraszamy do Naszej kulinarnej podróży w wyjątkowych wnętrzach Naszej Restauracji Żabiego Dwóru, która na pewno na długo pozostanie w pamieci Gości ;) 

 

REZERWACJE 

TEL: 723-159-079

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Żabi Dwór
Radwanów 36, 67-120 Kożuchów

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij