Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do

Żabi Dwór to idealne miejsce na kameralny odpoczynek w przepięknym otoczeniu natury. Hotel oferuje szereg atrakcji i niezapomniany pobyt w komfortowo wyposażonych, rustykalnych wnętrzach.

Kim jesteśmy?

Hotel Żabi Dwór to luksusowy resort, stworzony w odrestaurowanym, zabytkowym zespole dworsko-folwarcznym z II poł. XIX w. Dzięki udanej modernizacji obiektu możemy zaoferować naszym Gościom pobyt w baśniowych wnętrzach i udany odpoczynek na łonie malowniczej przyrody. Dbając o najwyższe standardy usług hotelarskich, nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dopasowując ją do potrzeb turystów i klientów biznesowych.

Co oferujemy naszym Gościom?

  • 19 ekskluzywnych pokoi w odnowionych, zabytkowych wnętrzach – wersje Standard, Superior i Deluxe,
  • baśniowy klimat rustykalnych pomieszczeń: sala kominkowa z zabytkowymi meblami, biblioteka z XVII-wiecznym księgozbiorem, piwnica win w starym dworze,
  • w pełni wyposażona sala konferencyjna,
  • kuchnia najwyższej jakości – świeże, sezonowe warzywa i owoce z własnych upraw,
  • basen zewnętrzny i kompleks Mini SPA,
  • niepowtarzalne widoki – malowniczy park, stawy, oranżerie,
  • liczne atrakcje w najbliższej okolicy,
  • dogodna lokalizacja i dojazd: 15 km od centrum Zielonej Góry.

Żabi Dwór – udogodnienia i atrakcje

Ogniska, grillowanie, sala bilardowa, play room z grami planszowymi, muzyka na żywo – pobyt w Żabim Dworze to możliwość skorzystania z szeregu atrakcji, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Gości. Z myślą o tych, którzy preferują odpoczynek relaksacyjny, stworzyliśmy – wciąż rozbudowywany – kompleks Mini SPA, obejmujący: basen zewnętrzny, sauny, prysznice i jacuzzi. Nasz resort jest wymarzonym miejscem do organizacji wesel, przyjęć rodzinnych i spotkań biznesowych. Klientom biznesowym udostępniamy elegancką i w pełni wyposażoną salę konferencyjną.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Żabi Dwór
Radwanów 36, 67-120 Kożuchów

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij