Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do

Żabi Dwór to idealne miejsce na kameralny odpoczynek w przepięknym otoczeniu natury. Hotel oferuje szereg atrakcji i niezapomniany pobyt w komfortowo wyposażonych, rustykalnych wnętrzach.

Kim jesteśmy?

Hotel Żabi Dwór to luksusowy resort, stworzony w odrestaurowanym, zabytkowym zespole dworsko-folwarcznym z II poł. XIX w. Dzięki udanej modernizacji obiektu możemy zaoferować naszym Gościom pobyt w baśniowych wnętrzach i udany odpoczynek na łonie malowniczej przyrody. Dbając o najwyższe standardy usług hotelarskich, nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dopasowując ją do potrzeb turystów i klientów biznesowych.

Co oferujemy naszym Gościom?

  • 19 ekskluzywnych pokoi w odnowionych, zabytkowych wnętrzach – wersje Standard, Superior i Deluxe,
  • baśniowy klimat rustykalnych pomieszczeń: sala kominkowa z zabytkowymi meblami, biblioteka z XVII-wiecznym księgozbiorem, piwnica win w starym dworze,
  • w pełni wyposażona sala konferencyjna,
  • kuchnia najwyższej jakości – świeże, sezonowe warzywa i owoce z własnych upraw,
  • basen zewnętrzny i kompleks Mini SPA,
  • niepowtarzalne widoki – malowniczy park, stawy, oranżerie,
  • liczne atrakcje w najbliższej okolicy,
  • dogodna lokalizacja i dojazd: 15 km od centrum Zielonej Góry.

Żabi Dwór – udogodnienia i atrakcje

Ogniska, grillowanie, sala bilardowa, play room z grami planszowymi, muzyka na żywo – pobyt w Żabim Dworze to możliwość skorzystania z szeregu atrakcji, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Gości. Z myślą o tych, którzy preferują odpoczynek relaksacyjny, stworzyliśmy – wciąż rozbudowywany – kompleks Mini SPA, obejmujący: basen zewnętrzny, sauny, prysznice i jacuzzi. Nasz resort jest wymarzonym miejscem do organizacji wesel, przyjęć rodzinnych i spotkań biznesowych. Klientom biznesowym udostępniamy elegancką i w pełni wyposażoną salę konferencyjną.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Żabi Dwór
Radwanów 36, 67-120 Kożuchów

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij